Blog

Obrazy Natalii Pastuszenko na gali 30-lecia JWP

cze 20, 2022

Galę jubileuszu kancelarii i fundacji JWP uświetniły obrazy i obecność ukraińskiej artystki Natalii Pastuszenko. Dzieła przywodzące na myśl twórczość Gustava Klimta czy Marca Chagalla, można było podziwiać przez cały wieczór. Sprzedanych zostało aż osiem obrazów, a trzy kolejne wręczono w formie nagrody w konkursie organizowanym przez JWP.

Podczas gali odbywał się konkurs, w którym do wygrania były trzy dzieła ukraińskiej artystki. Zwycięzcą głównej nagrody, obrazu pt. „Ku przyszłości” został Adam Trawczyński.

Dwie grafiki „Titanic” oraz „Ludzie i ptaki”, trafiły do Pani Agnieszki Krawczyk i Pawła Kocańdy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników konkursu, gości gali i kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi oraz Pani Natalii Pastuszenko, udało się zebrać łączną kwotę 30 099 PLN, która zasiliła konto Polskiej Akcji Humanitarnej i zostanie wykorzystana na pomoc osobom, które ucierpiały w wyniku wojny w Ukrainie. PAH przekazuje pomoc humanitarno-rzeczową osobom, które musiały opuścić swoje domy oraz tym, którzy już do nich powrócili i zaczynają je odbudowywać. Głęboko wierzymy w to, że nasza wspólna droga ku dobrej przyszłości zaczyna się od takich drobnych gestów i wspólnych działań.  

Dziękujemy osobom, które dołączyły się do naszej zbiórki, szczególnie dziękujemy kolegom z Haseltine Lake Kempner LLP, Pani Amandzie Mallon oraz Walker & Jocke Co., LPA Pani Patrici Walker, za wsparcie naszej akcji.

„Taniec” to obraz przygotowany specjalnie na jubileusz kancelarii i fundacji JWP. Symbolizuje energię, harmonię i współdziałanie, a także bycie razem i wspólne tworzenie.

Polecamy uwadze wspaniałe prace Pani Natalii Pastuszenko – https://www.facebook.com/nataliapastuszenko/

Serdecznie dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!